Skip to content Skip to footer

Dlaczego warto mieć palarnię w miejscu pracy?

Posiadanie firmy która zatrudnia wielu pracowników może przynieść wiele wyzwań. Trudno jest zarządzać dużą liczbą osób, ponieważ trudno jest upewnić się, że wszystkie ich potrzeby są spełnione. Wraz z wprowadzeniem różnych rozporządzeń dotyczących palenia, wielu pracodawców poszukuje sposobu na dostosowanie się do palaczy, których zatrudniają. Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że palacze pracujący w przedsiębiorstwie są usatysfakcjonowani, jest umieszczenie w miejscu pracy specjalnej wiaty dla palących.

Wiaty dla palących i palarnie

Jednym z najważniejszych powodów dla jak najszybszego zainstalowania wiaty dla palaczy w miejscu pracy jest to, że pozwala ona zmniejszyć ilość palenia, które odbywa się wewnątrz budynku. Można tym samym ograniczyć ilość roznoszącego się po całym budynku dymu, który przeszkadza wielu innym pracownikom. Pomoże to utrzymać zadowolenie osób niepalących, które również są zatrudniane. W ten sposób można również znacząco ułatwić przestrzeganie lokalnych przepisów dotyczących palenia w miejscach publicznych. Aby zachować spokój między palaczami i niepalącymi, warto podjąć takie działania i wyodrębnić także indywidualne pomieszczenia dla palących wewnątrz budynku, czyli palarnie.

Palenie w każdych warunkach pogodowych

Kolejną korzyścią wynikającą ze stosowania wiaty dla palących w miejscu prowadzenia działalności jest to, że można w ten sposób chronić palaczy przed wszelkimi warunkami klimatycznymi. Bez względu na pogodę na zewnątrz, można zaoferować swoim pracownikom odpowiednie warunki do palenia nikotyny. Obecnie dostępne na rynku palarnie zewnętrzne są bardzo trwałe i wytrzymałe. Dlatego zamiast zajmować się skargami zatrudnianych palaczy, którzy nie mają gdzie cieszyć się swoim nawykiem, lepiej zainstalować odpowiednie wiaty dla palących.

Ekonomiczne rozwiązanie

Dla większości właścicieli firm największą korzyścią wynikającą z wdrożenia wiaty lub pomieszczenia dla palących jest to, że mogą w ten sposób zadowolić pracowników w bardzo opłacalny sposób. Większość obecnie dostępnych na rynku wiat dla palących jest bardzo opłacalna i dobrze wykonana. Oznacza to, że można uzyskać odpowiednią strukturę jakości dla zatrudnianych palaczy bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Dlatego warto dowiedzieć się, który dostawca tego typu rozwiązań ma najlepszą ofertę na wymaganą strukturę. Niezależnie od tego, czy wdrażane będą pomieszczenia dla palących czy metalowe wiaty dla palących, znalezienie odpowiednich specjalistów jest absolutnie niezbędne.

Z ofertą zadaszonych palarni zapoznasz się na stronie https://www.tejbrant.pl/pl/produkty/palarnie/