Skip to content Skip to footer

Meble na wymiar do mieszkania

Wybór odpowiednich mebli ma duży wpływ nie tylko na estetykę, ale również na funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej. Nawet niewielkie mieszkania mogą zostać zaaranżowane w taki sposób, że pozostawią mieszkańcom odpowiednio dużo powierzchni użytkowej do codziennego życia.

Nowoczesne meble

Poszukiwania pasujących do danego wnętrza mebli mogą bezskutecznie trwać przez długie miesiące i okazać się bezskuteczne. Aby przyspieszyć proces umeblowania mieszkania i zapewnić sobie gwarancję satysfakcji z końcowego efekty, warto jest skorzystać z usług biura projektowego.

Firma ASKO od lat pomaga klientom, projektując dla nich i wytwarzając zabudowy meblowe, które charakteryzują się nie tylko nowoczesną estetyką, ale również odpowiednią funkcjonalnością. Niezależnie od wielkości mieszkania, można urządzić je w wygodny i stylowy sposób.

Pełne wykorzystanie przestrzeni

Zabudowy takie jak szafy wnękowe od ASKO z Poznania pozwalają w pełni wykorzystać powierzchnię danego pomieszczenia, dlatego też odznaczają się one wysoką funkcjonalnością. Szafy tworzone we wnękach stanowią doskonałą alternatywę dla osobnej garderoby, kiedy w mieszkaniu nie ma odpowiedniego miejsca na jej wydzielenie.

Również zabudowy przedpokoju pozwolą zwiększyć przestrzeń użytkową, dając mieszkańcom możliwość wygodnego przechowywania odzieży i innego rodzaju przedmiotów. Duże znaczenie ma wybór sposobu montażu drzwi do takiej zabudowy. Klienci mogą wybierać między innymi pomiędzy drzwiami przesuwanymi, a drzwiami otwieranymi. Na szczególną uwagę zasługują również drzwi podwieszane, które nie posiadają dolnej szyny i zarezerwowane są dla zabudowy meblowej sięgającej do sufitu.

Niepowtarzalna estetyka

Tworzone przez doświadczonych projektantów szafy wnękowe od ASKO z Poznania powstają z wysokiej jakości płyt pochodzących od takich producentów jak na przykład KRONOPOL, czy EGGER. Duży wybór różnorodnych materiałów pozwala na stworzenie mebli, które wyraźnie wyróżniać się będą wśród tych masowo produkowanych.

Materiały takie jak szkło mleczne i kolorowe oraz tapety pozwolą na nadanie zabudowie eleganckiego charakteru. Użycie dużych luster pozwoli natomiast stworzyć złudzenie optycznego powiększenia przestrzeni. Lustra są oczywiście również cenionym dodatkiem do zabudowy przedpokoju oraz do szaf garderobianych. Interesującym materiałem, który może posłużyć do wykonania estetycznych mebli jest także rattan. Ten naturalny materiał uważany jest powszechnie za najlepszy do produkcji nowoczesnych mebli plecionych.