Skip to content Skip to footer

Wycieraczki Techem – synonim skuteczności i niezawodności

Z pewnością każdy z nas używa wycieraczek (zarówno tych, które leżą przed drzwiami naszych domów i mieszkań, jak tych biurowych na wejściu do biurowca), ale nie każdy zwraca szczególną uwagę na ich budowę oraz skuteczność zatrzymywania zanieczyszczeń. Czym zatem różnią się wycieraczki Techem od innych, dostępnych obecnie na rynku?

Techem – wycieraczki biurowe i wewnętrzne, które nie mają sobie równych

Techem to polska firma, która istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat. Dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości, które cieszą się ogromną popularnością nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wykonane z największą dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół doskonale sprawdzają się w naszych domach, hotelach czy biurowcach. Techem proponuje swoim klientom zarówno wycieraczki wewnętrzne, zewnętrzne, specjalistyczne maty pod krzesła, kraty stalowe czy też wycieraczki reklamowe. A wszystko to po to, aby każdy mógł wybrać coś, co spełnia jego oczekiwania i odpowiada na jego potrzeby.

Wycieraczka wewnętrzna i jej najważniejsze funkcje

Każdy z nas powinien mieć w domu wycieraczkę wewnętrzną, która w znacznym stopniu pomaga zachować w domu czystość i porządek. Taka wycieraczka wewnętrzna potrafi zabsorbować nawet do 80% błota, wody czy piasku, które każdego dnia wnosimy do domu na poszwach naszych butów. W ten sposób dbamy również o nasze podłogi, nie brudzimy ich, nie niszczymy i nie rysujemy i możemy cieszyć się ich ładnym wyglądem przez długi okres czasu. Można wybierać pośród różnego rodzaju wzorów i kolorów takich wycieraczek, a więc każdy wybierze produkt, który przypadnie mu do gustu i idealnie wpisze się w charakter jego wnętrza.

Wycieraczki biurowe – do czego służą?

Wycieraczki biurowe są bardzo często stosowane w ogromnych biurowcach, holach, recepcjach, centrach handlowych czy hotelach. Cieszą się one ogromną popularnością z uwagi na fakt, iż świetnie pomagają w utrzymaniu czystości w tych wnętrzach redukując przy tym koszty sprzątania i usuwania zanieczyszczeń. Zastosowane w lokalach biurowych doskonale pomagają w ograniczeniu rozprzestrzeniania się kurzu po pomieszczeniu, który może wywoływać alergie u pracowników oraz destrukcyjnie działać na sprzęt komputerowy. Wycieraczki biurowe powinny znaleźć się w każdym biurze bez względu na to, czy pracuje w nim duża czy mała ilość pracowników.